سی نما - برندگان BAFTA TV 2020 معرفی شدند؛ نبرد «چرنوبیل» و «تاج» برای جوایز

بفتا امروز جمعه ۳۱ ژوئن بزرگ‌ترین مراسم اهدای جوایز تلویزیونی پس از پاندمی ویروس کرونا را با یک رویداد مجازی ۹۰ دقیقه‌ای از یک استودیو برگزار می‌کند در حالی که برندگان در خانه‌های خود به سر می‌برند. این رویداد که از BBC One روی ایر رفته با حضور مهمانانی چون «دیزی ادگار-جونز» و «پل مسکال» ستارگان سریال «انسان‌های معمولی» (دانلود سریال Normal People با لینک مستقیم) برای اهدای جوایز طرح‌ریزی شده و مراسم فرش قرمز با ویژه‌برنامه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی بفتا جایگزین شده بود.

سریال «چرنوبیل» (دانلود سریال Chernobyl با لینک مستقیم) که این هفته ۱۴ نامزدی امی را کسب کرد، یکی از مدعیان اصلی جوایز بفتا بود. «فلیبگ» (دانلود سریال Fleabag با لینک مستقیم) و «تاج» (دانلود سریال The Crown با لینک مستقیم) دیگر عناوینی بودند که پیش‌بینی می‌شد جوایز متعددی به خانه ببرند.

 

 

فهرست نامزدها و برندگان بفتای تلویزیونی ۲۰۲۰:

 

 

برنامه سرگرمی کمدی

THE GRAHAM NORTON SHOW

THE LAST LEG

THE RANGANATION

TASKMASTER  – برنده

GROWING UP POOR: BRITAIN’S BREADLINE KIDS

THE HUNT FOR JIHADI JOHN

IS LABOUR ANTI-SEMITIC

UNDERCOVER: INSIDE CHINA’S DIGITAL GULAG

 

سریال درام

THE CROWN

THE END OF THE F***ING  – برنده

GENTLEMAN JACK

GIRI/HAJI

 

بهترین اجرای سرگرمی

FRANKIE BOYLE – Frankie Boyle’s New World Order

GRAHAM NORTON – The Graham Norton

LEE MACK – Would I Lie to You

MO GILLIGAN – The Lateish Show with Mo Gilligan  – برنده

 

بهترین برنامه سرگرمی

THE GREATEST DANCER

THE RAP GAME UK

STRICTLY COME DANCING  – برنده

THE VOICE UK

 

بهترین سریال واقعی

CRIME AND PUNISHMENT

DON’T F**K WITH CATS: HUNTING AN INTERNET

LEAVING NEVERLAND  – برنده

OUR DEMENTIA CHOIR WITH VICKY MCCLURE

 

بهترین عناوین بلند

JOE LYCETT’S GOT YOUR BACK

THE MISADVENTURES OF ROMESH RANGANATHAN  – برنده

MORTIMER & WHITEHOUSE: GONE FISHING

SNACKMASTERS

 

بهترین بازیگر زن در یک سریال کمدی

GBEMISOLA IKUMELO – Famalam

PHOEBE WALLER-BRIDGE – Fleabag

SARAH KENDALL – Frayed

SIAN CLIFFORD – Fleabag  – برنده

 

بهترین بازیگر مرد در یک سریال کمدی

GUZ KHAN – Man Like Mobeen

JAMIE DEMETRIOU – Stath Lets Flats  – برنده

NCUTI GATWA – Sex Education

YOUSSEF KERKOUR – Home

 

بهترین عنوان بین‌المللی

EUPHORIA HBO/Sky Atlantic

SUCCESSION HBO

UNBELIEVABLE CBS /Netflix

WHEN THEY SEE US Netflix  – برنده

 

بهترین بازیگر مرد نقش اول

CALLUM TURNER – The Capture

JARED HARRIS – Chernobyl  – برنده

STEPHEN GRAHAM – The Virtues

TAKEHIRO HIRA – Giri/Haji

 

بهترین بازیگر زن نقش اول

GLENDA JACKSON – Elizabeth is Missing  – برنده

JODIE COMER – Killing Eve

SAMANTHA MORTON – I Am Kirsty

SURANNE JONES – Gentleman Jack

 

بهترین رویداد زنده

BLUE PLANET LIVE – برنده

ELECTION 2019 LIVE: THE RESULTS

GLASTONBURY 2019

OPERATION LIVE

 

بهترین مینی‌سریال

A CONFESSION

CHERNOBYL  – برنده

THE VICTIM

THE VIRTUES

 

بهترین پوشش خبری

HONG KONG PROTESTS – Sky News/Sky News  – برنده

ITV NEWS AT TEN: ELECTION RESULTS – ITV News, ITN/ITV

PRINCE ANDREW & THE EPSTEIN SCANDAL (NEWSNIGHT) – BBC News/BBC Two

VICTORIA DERBYSHIRE: MEN WHO LOST LOVED ONES TO KNIFE CRIME

 

بهترین برنامه ریلیتی و واقعیت ساختگی

CELEBRITY GOGGLEBOX – Studio Lambert/Channel 4

HARRY’S HEROES: THE FULL ENGLISH – Talkback/ITV

RACE ACROSS THE WORLD – Studio Lambert/BBC Two  – برنده

RUPAUL’S DRAG RACE UK – World of Wonder Productions/BBC Three

 

بهترین کمدی متن-محور

CATASTROPHE – Channel 4

DERRY GIRLS – Channel 4

FLEABAG – BBC Three

STATH LETS FLATS – Channel 4  – برنده

 

بهترین برنامه کوتاه

ANYWHERE BUT WESTMINSTER – The Guardian/The Guardian

BRAIN IN GEAR –BBC iPlayer  – برنده

SOON GONE: A WINDRUSH CHRONICLE – BBC Four

TONI_WITH_AN_I (BORN DIGITAL: FIRST CUTS) – BBC Four

 

بهترین مستند تک قسمتی

THE ABUSED – Channel 5

DAVID HAREWOOD: PSYCHOSIS AND ME – BBC Two

THE FAMILY SECRET – Channel 4

THE LAST SURVIVORS – BBC Two  – برنده

 

بهترین درام تک قسمتی

BREXIT: THE UNCIVIL WAR – Channel 4

ELIZABETH IS MISSING – BBC One

THE LEFT BEHIND – BBC Three  – برنده

RESPONSIBLE CHILD – BBC Two

 

بهترین درام سوپ و دنباله‌دار

CASUALTY – BBC Studios/BBC One

CORONATION STREET – ITV Studios/ITV

EMMERDALE – ITV Studios/ITV  – برنده

HOLBY CITY – BBC Studios/BBC One

 

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

JOE ABSOLOM – A Confession

JOSH O’CONNOR – The Crown

STELLAN SKARSGARD – Chernobyl

WILL SHARPE – Giri/Haji  – برنده

 

بهترین بازیگر زن نقش مکمل

HELEN BEHAN – The Virtues

HELENA BONHAM CARTER – The Crown

JASMINE JOBSON – Top Boy

NAOMI ACKIE – The End of the F***ing World  – برنده

 

 

11 مرداد 1399 00:09

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.